Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Unia Europejska w walce z koronawirusem przekaże Polsce 7,4 mld euro.

Poseł Andrzej Szejna dla Radio Plus: Teraz widać gołym okiem, jak ważnym projektem jest Unia Europejska. Zamykamy prewencyjnie granice wewnętrzne i zewnętrzne Unii, żeby zatrzymać wirusa. Ile tracimy społecznie i gospodarczo przy okazji tej koniecznej decyzji? Mam nadzieję, że jak wyjdziemy z kłopotów to nie będzie już wątpliwości, że trzeba się integrować również w ochronie zdrowia!

Komisja Europejska przeznaczyla 7,4 mld euro na wsparcie #Polska w walce z COVID19. 

KE przedstawia program wsparcia dla gospodarki i przedsiębiorców uderzonych przez skutki koronawirusa. Polski rząd PIS natomiast krytykuje UE i akurat w tej kwestii zostawia przedsiębiorców na łasce losu i z widmem bankructwa. A trzeba umorzyć choćby częściowo zobowiązania ZUS, zawiesić raty spłat kredytów, tworzyć - przy aktywnej roli BGK - finansowe instrumenty wsparcia. Inaczej wzrośnie bezrobocie i spadną wpływy budżetowe!

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem